rakodogep

A Körös-Maros Biofarm Kft.

gyulai szarvasmarha telepére

RAKODÓGÉP KEZELŐ

munkatársat keres

Feladatok:

  • különböző rakodógépek: teleszkópos rakodó, villástargonca, homlokrakodó gépek kezelése, üzemeltetése, karbantartása
  • egyéb mezőgazdasági tevékenységek ellátása: kitrágyázás, bálarakodás stb.

Elvárások:

  • rakodó gépkezelői jogosítvány
  • traktorvezetői jogosítvány
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • büntetlen előélet

Előnyt jelent:

  • egyéb nehézgépkezelő jogosítvány
  • növénytermesztésben vagy állattenyésztésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • részben fiatal géppark
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség

Jelentkezését, végzettségeit igazoló dokumentumait és szakmai önéletrajzát HR vezetőnk,  Domokosné Galambos Ildikó részére kérjük eljuttatni e-mailben: ildi.galambos(kukac)biotej(pont)hu levélben vagy személyesen: Körös-Maros Biofarm Kft. 5711 Gyula, Külterület 2.

A munkakörrel kapcsolatos további kérdéseivel keresse Bránya Krisztián, agronómus munkatársunkat: 06-30/356-6964