szarvasmarha_gondozo

A Körös-Maros Biofarm Kft.

gyulai szarvasmarha telepére

SZARVASMARHA GONDOZÓ munkatársat keres

Feladatok:

  • kiscsoportos tartásban elhelyezett borjak és a leellet tehenek gondozása: takarmányozás, almozás
  • jászlak és itatók rendben tartása, takarítása
  • almozás napi rendszerességgel, pihenőterek rendezése
  • az ellések szakszerű felügyelete, napos borjak itatása
  • az ellető helyiségek tisztántartása, fertőtlenítése

Elvárások:

  • az állatokat szerető, azokkal szívesen foglalkozó, jól képzett szarvasmarha gondozó
  • hatékony problémamegoldó képesség
  • büntetlen előélet
  • egészségügyi alkalmasság, a fizikai munkavégzéshez szükséges erőnlét

Előnyt jelent:

  • szakirányú végzettség (szarvasmarha gondozó, inszeminátor)
  • „B” kategóriás gépjárművezetői jogosítvány
  • szarvasmarha telepen szerzett gyakorlati tapasztalat
  • ökogazdálkodási ismeretek

Jelentkezését, végzettségeit igazoló dokumentumait és szakmai önéletrajzát HR vezetőnk,  Domokosné Galambos Ildikó részére kérjük eljuttatni e-mailben: ildi.galambos(kukac)biotej(pont)hu , levélben vagy személyesen: Körös-Maros Biofarm Kft. 5711 Gyula, Külterület 2.