22150013

A Körös-Maros Biofarm Kft.

gyulai szarvasmarha telepe napi feladatainak irányítására többéves gyakorlati tapasztalattal rendelkező

MŰSZAKVEZETŐ ÁLLATTENYÉSZTŐ munkatársat keres

Feladatok:

  • a szarvasmarhatelep napi munkafolyamatainak szervezése, irányítása, ellenőrzése
  • öko-állattenyésztés szakirányítása
  • takarmánygazdálkodás
  • állatállománnyal, tejjel és takarmány-felhasználással kapcsolatos nyilvántartások, statisztikák, gazdálkodási napló naprakész vezetése
  • hozam- és költségkimutatások, jelentések készítése vezetőség részére
  • karbantartási munkák felügyelete, szervezése

Elvárások:

  • mezőgazdasági szakirányú felsőfokú végzettség
  • minimum 3 éves nagyüzemi szarvasmarha telepen szerzett gyakorlati tapasztalat
  • irányítási készség és tapasztalat
  • az állattenyésztés sajátosságainak megfelelő rugalmas munkaidő és munkarend vállalása
  • számítógép kezelői ismeretek (Word, Excel, Internet, e-mail, Riska)
  • hatékony problémamegoldó képesség
  • büntetlen előélet
  • jó kommunikációs képesség
  • „B” kategóriás gépjárművezetői jogosítvány
  • kiküldetések vállalása
  • egészségügyi alkalmasság, a fizikai munkavégzéshez szükséges erőnlét

Előny:

  • ökogazdálkodási ismeretek
  • angol vagy német nyelv ismerete
  • szarvasmarha inszeminátor képesítés és gyakorlati tapasztalat
  • állategészségügyi képesítés

Jelentkezését, végzettségeit igazoló dokumentumait és szakmai önéletrajzát HR vezetőnk,  Domokosné Galambos Ildikó részére kérjük eljuttatni e-mailben: ildi.galambos(kukac)biotej(pont)hu , levélben vagy személyesen: Körös-Maros Biofarm Kft. 5711 Gyula, Külterület 2.