autovillamossagi_szerelo

A Körös-Maros Biofarm Kft.

gyulai szarvasmarha telepének gépjavító műhelyébe megbízható, mezőgazdasági tapasztalattal rendelkező

MEZŐGAZDASÁGI GÉPSZERELŐ

munkatársat keresünk

Feladatok:

  • a mezőgazdaságban használatos erő- és munkagépek javítása, karbantartása (traktorok, mezőgazdasági munkagépek: eke, tárcsa, aratógép, cséplőgép)
  • meghibásodások okainak feltárása, szakszerviz-igények felismerése

Elvárások:

  • szakirányú végzettség vagy erőgépvezető jogosítvány
  • erőgépvezetői gyakorlat
  • gépek szerelésében vagy autószerelésben szerzett tapasztalat
  • autóvillamosságban szerzett jártasság előnyt jelent
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • egészségügyi alkalmasság, a fizikai munkavégzéshez szükséges erőnlét
  • alapfokú számítógép kezelői ismeretek

Amit kínálunk:
– Versenyképes fizetés
– Fiatal géppark javítása
– Stabil, hosszútávú munkalehetőség

Jelentkezését, végzettségeit igazoló dokumentumait és szakmai önéletrajzát HR vezetőnk,  Domokosné Galambos Ildikó részére kérjük eljuttatni e-mailben: ildi.galambos(kukac)biotej(pont)hu , levélben vagy személyesen: Körös-Maros Biofarm Kft. 5711 Gyula, Külterület 2.

A munkakörrel kapcsolatos további kérdéseivel keresse Bordás László, műhelyvezető munkatársunkat: 06-30/760-8216