mezogazdasagi_gepkezelp

A Körös-Maros Biofarm Kft.

gyulai szarvasmarha telepére

MEZŐGAZDASÁGI GÉPKEZELŐ

munkatársat keresünk fiatal gépparkba

Feladatok:

  • Mezőgazdasági erőgépek és munkagépek (eke, tárcsa, kultivátor, bálázó-, vető- és trágyaszóró-gép) üzemeltetése, karbantartása
  • kombájn, kaszálógép vezetése, kezelése

Elvárások:

  • Erőgépvezető jogosítvány
  • Erőgépvezetői gyakorlat
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • büntetlen előélet
  • egészségügyi alkalmasság, a fizikai munkavégzéshez szükséges erőnlét

Előnyt jelent:

  • Kombájnvezetői gyakorlat

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős egész éves foglalkoztatottság,
  • munkavégzéssel arányos bérezés
  • versenyképes fizetés
  • fiatal géppark használata
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség

Jelentkezését, végzettségeit igazoló dokumentumait és szakmai önéletrajzát HR vezetőnk,  Domokosné Galambos Ildikó részére kérjük eljuttatni e-mailben: ildi.galambos(kukac)biotej(pont)hu , levélben vagy személyesen: Körös-Maros Biofarm Kft. 5711 Gyula, Külterület 2.

A munkakörrel kapcsolatos további kérdéseivel keresse Bránya Krisztián, agronómus munkatársunkat: 06-30/356-6964