A Körös-Maros Biofarm Kft.

szarvasmarha telepére szakmai gyakorlattal rendelkező

BIOGÁZ ÜZEMVEZETŐ-HELYETTES munkatársat keres

Feladatok:

  • a biogáz üzem, üzemeltetésének, karbantartásának szervezése, irányítása, ellenőrzése
  • a biogáz üzem alapanyag gazdálkodása
  • nyilvántartások, statisztikák, naprakész vezetése, jelentések készítése a vezetőség részére

Elvárások:

  • gépész szakirányú felsőfokú végzettség (gépészmérnök diploma)
  • minimum 1 éves gépüzemeltetési, gyakorlati tapasztalat
  • irányítási készség és tapasztalat
  • a rugalmas munkaidő és munkarend vállalása
  • számítógép kezelői ismeretek (Word, Excel, Internet, e-mail,)
  • hatékony problémamegoldó képesség
  • büntetlen előélet
  •  „B” kategóriás jogosítvány
  • egészségügyi alkalmasság, fizikai munkavégzéshez szükséges erőnlét.

Előny:

  • angol vagy német nyelv ismerete
  • biogáz üzem irányításban szerzett gyakorlat
  • rakodógép kezelői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • korrekt jövedelem
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • Részvételi lehetőség kutatás-fejlesztési projektekben
  • hozzájárulás szakmai továbbképzésekhez
  • mobiltelefon

Jelentkezését, végzettségeit igazoló dokumentumait és szakmai önéletrajzát HR vezetőnk,  Domokosné Galambos Ildikó részére kérjük eljuttatni e-mailben: ildi.galambos(kukac)biotej(pont)hu levélben vagy személyesen: Körös-Maros Biofarm Kft. 5711 Gyula, Külterület 2.