autovillamossagi_szerelo

A Körös-Maros Biofarm Kft.

gyulai szarvasmarha telepének gépjavító műhelyébe

AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ

munkatársat keres

Feladatok:

  • elsősorban mezőgazdasági gépek, munkaeszközök, személygépjárművek világító berendezéseinek, akkumulátorainak, indítómotorának, feszültségszabályzók, műszerfalon elhelyezkedő műszerek, biztonsági berendezések, központi zár, ablakemelők, villamos vezérlőberendezéseinek ellenőrzése, esetleges hibaelhárítása
  • elektromos berendezések és műszerek bemérése, javítása, karbantartása

Elvárások:

  • autóvillamossági szerelő képzettség
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • hatékony problémamegoldó képesség
  • büntetlen előélet
  • „B” kategóriás gépjárművezetői jogosítvány

Előny:

  • mezőgazdasági gépek szerelésében szerzett gyakorlati tapasztalat
  • elektronikai rendszerek alapos ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • mechanikus szerelésben szerzett releváns tapasztalat
  • erőátviteli rendszerek alapos ismerete
  • „C” kategóriás gépjárművezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés
  • a munkavégzéshez fiatal márkás géppark

Jelentkezését, végzettségeit igazoló dokumentumait és szakmai önéletrajzát HR vezetőnk,  Domokosné Galambos Ildikó részére kérjük eljuttatni e-mailben: ildi.galambos(kukac)biotej(pont)hu, levélben vagy személyesen: Körös-Maros Biofarm Kft. 5711 Gyula, Külterület 2.

A munkakörrel kapcsolatos további kérdéseivel keresse Bordás László, műhelyvezető munkatársunkat: 06-30/760-8216